15. Nagroda Choparda Dla Najbardziej Obiecującego Aktora Została Przyznana Loli Kirke I Jackowi O’connell Przez Juliana Moore’a

Czas lokalny w Cannes, 15 maja 2015 r., Na dachu hotelu Martinparis Chopard na dachu Przewodniczący festiwalu filmowego Pierre Lescure i dyrektor artystyczny festiwalu Thierry • 15. najbardziej obiecujący aktor Choparda Choparda zaprezentował Thierry Frémaux wraz z poprzednimi zwycięzcami. Lola Kirke i Jack O’Connell zabrali trofeum od słynnego aktora Julianne Moore.
   Dzięki silnej promocji Caroline Scheufele i jej ciągłemu wsparciu dla przemysłu filmowego, Chopard został oficjalnym partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes od 1998 roku. W 2001 r. Chopard ustanowił Nagrodę Trophée Chopard, aby zachęcić dwóch nowicjuszy do debiutu na festiwalu filmowym. Od Audrey Tautou do Léa Seydoux, Marion Cotillard i Logana Lermana, Chopard jest zawsze mądry Wybierz utalentowanych nowych aktorów. W tej piętnastej nagrodzie Chopard od dawna współpracuje z magazynem filmowym Variety, a także podczas Przewodniczącego Festiwalu Filmowego w Cannes Pierre Lescure i Dyrektora Artystycznego Festiwalu Thierry’ego Fremo Przy wsparciu Thierry’ego Frémaux, reżysera i producenta Elizabeth Banks, norweskiego reżysera Mortena Tylduma z firmy Imitation Games oraz producenta Eleven Arhats Jerry Weintraub, Ted Hope, producent „21g”, profesjonalne jury, oraz Caroline Schaefer, współprzewodnicząca Choparda i magazynu Redaktor naczelny Variety Steven Gaydos grał rolę Loli Kirke w filmie „Zagubiony kochanek” w reżyserii Davida Finchera, I Jack O’Connell, 24-letni aktor, który niedawno świetnie zagrał w „Niezniszczalnym” w reżyserii Angeliny Jolie. Kiedy dwaj młodzi aktorzy zabrali trofeum od Julianne Moore, najlepszej aktorki Oscara, byli zachwyceni i chwalebni. Najbardziej obiecująca nagroda aktorska Choparda, promowana i organizowana przez Caroline Schaefer, jest niewątpliwie poświęceniem jubilera chopardowskiego, aby oddać hołd branży filmowej.
15. Nagroda „Najbardziej obiecujący aktor chopinowski”
   Aby pogratulować dwóm młodym aktorom, Loli Kirke i Jackowi O’Connellowi, którzy zdobyli 15. nagrodę Chopard Most Potential Actor Award, Chopard zaprosił wielu Główni goście nagrody wzięli udział w ceremonii wręczenia nagród: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Jeremy Irvine, Liya Kobeid Kebede), Niels Schneider, Jasmine Trinca, Blanca Suarez i po raz pierwszy zwycięzca Eduardo Noriega ( Eduardo Noriega), gwiazdy były świadkami tego chwalebnego i ekscytującego momentu. Inni goście, którzy wzięli udział w ceremonii wręczenia nagród, to Colin i Livia Firth, Lupita Nyong’O, Fan Bingbing i Rossy de Palma. ), Emmanuelle Béart i Masami Nagasawa.
   Ciesząc się cudowną nocą na dachu Chopard, popijając znakomite wina i wina oferowane przez Triumph Champagne i Greylag Goose, entuzjastyczne występy DJ Nuba i Silencio przedłużyły gości do północy.
Nagroda Najbardziej Potencjalnego Aktora Choparda 2015 Lola Kirke i Jack O’Connell

Lola Kirke
   Laura urodziła się w Londynie, a dorastała w Nowym Jorku. Od dziecka była aktorką. Gdy była jeszcze w szkole, dołączyła do niej harcerka, dołączyła do żeńskiego zespołu muzyki country i występowała na scenie. Po obsadzie kilku ważnych ról drugoplanowych miał szczęście zagrać w utalentowanej snajperce w filmie Davida Finchera „Disappearing Lover”. Później zagrała radykalną feministkę w filmie Liny Esco The Chest Liberation Movement. Później w kilku pracach młodych reżyserów Roman Coppola i Jason Schwartzman, którzy pracowali z Wes Anderson, Mozart w dżungli, Grała rolę z Garcią Bernal, wybitną młodą aktorką, która otworzyła drogę do jej dramatu, zdzirowata obójka z New York Philharmonic. Od tego czasu Noah Baumbach, znany amerykański niezależny producent filmowy, zaprosił ją do zagrania w absurdalnej komedii „American Lover”, zamkniętej w sobie i oświeconej przez szwagra (Greta Gerwig). Plemię studenckie. Później zagrał w adaptacji Scotta Hicksa bestsellerowej powieści młodzieżowej „Fallen Angel”, anioła, który przypadkowo wpadł na świat. Dziś Lola zrobiła wiele filmów słynnych ze swojego imienia. Wcześniej brała nawet udział w pracach zakulisowych i osobiście wyreżyserowała krótkometrażowy film „My Rifle, My Baby and Me”.

Jack O’Connell
   Jack O’Connell chciał być wybitnym graczem w rugby od najmłodszych lat, ale po przypadkowej kontuzji syn pracownika kolei przypadkowo otworzył nowe pole na scenie serialu. Później zasłynął z roli w słynnym brytyjskim dramacie „Skóra” jako przystojny i przystojny mężczyzna. Później w filmie „Ojcowie i synowie z głębokiego więzienia”, który został wydany w 2013 roku, wystąpił jako młody przestępca, który został przeniesiony do więzienia dla dorosłych z powodu zaległości w spłacie długów. Na zdjęciu Angeliny Jolie, aby lepiej zagrać bohatera II wojny światowej schwytanego przez Japończyków po katastrofie, byłego mistrza olimpijskiego Louisa Zamperiniego, zmniejszył wagę o 10 kg. Aby spełnić wymagania roli. Jako brytyjski aktor często porównywany jest do Michaela Fassbendera, aktora tego samego irlandzkiego pochodzenia. Później zagrał w kostiumowym dramacie, który ma zostać wydany pod koniec roku, w filmie „Tulip Mania” w reżyserii Justina Chadwicka, a także Christoph Waltz i Carla w tej samej roli. • Cara Delevingne zyskała sławę. Po nakręceniu filmu „Monster of Money” w reżyserii Jodie Foster, z udziałem George’a Clooneya i Julii Roberts, wygrał Gwiazda Hollywood, Terry Gilliam, wystąpiła w roli Don Kichota w filmie i walczył o tę rolę z 15-letnim doświadczeniem aktorskim w hollywoodzkim aktorze John Depp (Johnny Depp). Następnie Jack O’Connell, obecnie ambasador marki „Prada”, chce zagrać w legendarne życie amerykańskiej legendarnej gwiazdy rocka Elvisa Presleya.