2012 Najlepszy Zegarek Dla Najbardziej Odpowiedniego Dla Niego

wspominając o towarach luksusowych, pierwszą marką, o której ludzie myślą, musi być Hermès. To wielkie imię jest jak każda dama, bez względu na to, jak niespokojny i niespokojny chcesz go mieć, ale z cierpliwością ma cechy luksusowych dóbr: nie ma potrzeby marketingu, możliwa jest tylko sprzedaż. Jeśli twoja druga połowa to siła galopująca na wysokim poziomie w społeczeństwie, to czas oczekiwania Hermesa jest najlepszym wyborem, aby dać mu dobry początek roku 2012.
Pozornie szlachetny design ma inne detale niż konwencjonalny. Podsumowując Arceau Le Temps suspendu w jednym zdaniu, ma on stworzyć cud, który pozwoli uzyskać czas na tarczy. Ta komplikacja wyłącznie dla zabawy Hermès jest światowa. Innymi słowy, jeśli chcesz, aby czas zatrzymał się w tym momencie, zatrzyma się, wskazówka kalendarza zniknie, a wskazówki godzin i minut powrócą do miejsca spoczynku o godzinie 12. Ziemia nadal się obraca, ale czas jest zatrzymany. Ponownie odepchnięty, może czekać na ciebie tylko wtedy, gdy zechcesz ponownie nacisnąć przycisk, by przypomnieć sobie, że dominacja króla czeka, aż złapiesz się za nadgarstek.
Zegarek jest chroniony dwoma patentami, a mianowicie ochroną patentową konstrukcji i ochroną patentową kołyszących się zębów. Fazy ​​czasu pracy i przerwy są koordynowane przez dwa zsynchronizowane koła kolumnowe, jedno napędzające wskazówkę godzinową, a drugie wskazujące wskazówkę minutową i datę. 360-stopniowa wskazówka minutowa i przeciwna do ruchu wskazówek zegara wykonuje ruch do tyłu, dzięki czemu czas wydaje się znikać bez zakłócania normalnego ruchu. Po prostym i uroczym designie istnieje niezwykle skomplikowany mechanizm, który poprzez dodanie dodatkowych modułów automatycznie i automatycznie zmienia czas pauzy i czas standardowy, aby osiągnąć ten „miraż”.
Zegarek De Bethune zawsze był najlepszą interpretacją wiecznego kalendarza, a DB25QP jako zegarek De Bethune składa hołd wiecznemu kalendarzowi. Wieczne kalendarze zbiegają się między małymi calami kwadratowymi.
44 Kołowa obudowa o średnicy 44 mm jest inspirowana bębnem, ale linie są smukłe i klasyczne. Unikalne wydrążone występy z serii DB25 sprawiają, że jest rozpoznawalny bez drugiego oka, co jest wyjątkowe i wykwintne. De Bethune specjalnie opracował Calibre DB2324 QP dla tego zegarka, który reprezentuje najbardziej zaawansowaną technologię fabryki zegarków, w tym funkcję wiecznego kalendarza, dokładną funkcję wyświetlania sferycznej fazy księżyca („błąd 1 dnia za 122 lata”), samoregulujący podwójny silnik Walizka barowa, potrójny amortyzator „Pare-chute” i równowaga tytanowo-platynowa bimetaliczna.
Centralny obszar srebrnej tarczy jest rzeźbiony ręcznie, a granicę stanowi podziałka zewnętrznego pierścienia godzinowego, podzielona na 12 obszarów w kształcie wachlarza w celu zwiększenia czytelności czasu. O godzinie 12 gwiazdy trzymały księżyc i nosiły środkową pół-tytanową i pół-niebieską stalową kulę, a księżyc w pełni wisiał jak gwiaździste nocne niebo. Mała dziura poniżej pełni księżyca jest wskaźnikiem roku przestępnego. Wyświetlanie daty znajduje się na sub-tarczy o godzinie 6, a okna pokazujące dzień i miesiąc znajdują się odpowiednio o godzinie 9 i godzinie 3.
Wyrafinowana tarcza z krokodylkowym paskiem to tradycyjny wygląd, ale z sercem artysty. Jeśli twoja druga połowa to badacz, który szuka szczegółów i skuteczności, DB 25 Perpetual Calendar jest dla niego idealnym wyborem.
Tradycyjną ideą jest to, że konstrukcja zegarka obejmuje jedynie wygląd i opakowanie zegarka, który z natury jest najpierw funkcjonalny. Kto powiedział, że wartości estetycznej i praktyczności nie można łączyć? Zegarek Millenary 4101 podważa tę tradycję. Wygląd i charakter tego zegarka przełomowo realizują płynną integrację funkcji i designu.
腕表 Przedstawicielem tego zegarka jest owalna obudowa i mała ekscentryczna tarcza z cyframi rzymskimi. Matowa ramka kontrastuje z polerowaną ramką, która subtelnie dodaje efekt tego zegarka. Trójwymiarowa zaawansowana technologia sprawia, że ​​konstrukcja tego zegarka jest wyjątkowo niezwykła.
Mechanizm Calibre 4101 jest całkowicie zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany niezależnie, tutaj części zwykle ukryte za zegarkiem można zobaczyć z przodu. W tym celu przeprojektowano i poddano obróbce mechanizm regulacji składający się z koła wyważającego, dźwigni i wychylenia. O godzinie 9 precyzyjne konstrukcje, które zwykle nie są widoczne, nagle wydają się nagie, a przy tym przyciągają wzrok: osiem bezwładnościowych ciężarów, unikalne złote mosty, dźwignie i koła wychodzące są wyraźnie widoczne.
Ponadto sprytnie rozmieszczonych jest ponad 12 płyt mostkowych na powierzchni ruchu. Oprócz zapewnienia, że ​​różne części są na miejscu, mosty te również odgrywają rolę w upiększaniu ruchu. Jun nie widzi trzech pięknych równoległych łuków po lewej stronie tarczy. Pozioma Genewa Dekoracyjne wzory, takie jak zmarszczki, koła i ślimaki, rozmieszczone są w różnych częściach ruchu, tworząc kontrast i głębię. Układ śrub po lewej stronie tarczy podkreśla owalny kształt obudowy, półkuliste wypukłe lustro i kamienie lśniące o godzinie 10, 11 i 12 na tarczy, wszystkie kształtują ogólne wrażenie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Jeśli twoja druga połowa to jądro, które zwraca uwagę zarówno na zewnątrz, jak i na wnętrze, to Audemars Piguet Millenary 4101 jest dokładnie taki jak ty, który wybrałeś, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Wydaje się, że Laurent Ferrier zawsze był ulubieńcem inwestorów finansowych. To ostatnie słowo, aby zachować spokój w bałaganiarskiej pracy, a Laurent Ferrier może po prostu przekazać to podejście bardzo dobrze. Czas wysycha, a rynek nie czeka. Ludzie i Laurent Ferrier po cichu mówią ci z tą poważną i spokojną stroną: to jest twój czas na show.
Laurent Ferrier ma nadzieję zapewnić prawdziwą innowację entuzjastom precyzyjnych maszyn, aby mógł się różnić od innych zegarmistrzów, dlatego wielokrotnie myślał o oryginalnej koncepcji zegarmistrzowskiej. Zegarmistrz jest pasjonatem budowania ruchów i niezależnie opracował szereg niekonwencjonalnych, ale doskonałych efektów wizualnych.
Laurent Ferrier jest wyposażony w czarny lub brązowy pasek ze skóry krokodyla z alcantary, białe złoto z klamrą, czerwone złoto z klamrą w kształcie motyla, nadszedł czas, aby pokazać starannym myślom i najwyższą estetykę ciśnieniowemu mężczyźnie.
Qijiang Shidanton zawsze brakowało wyznawców, tak jak ludzie sukcesu nie mają niedoborów wyznawców. Zbyt udany, zawsze towarzyszą mu piękne kobiety, jak do niego podejść? Jiao Rou Yan od dawna męczy go estetycznie. Zamiast pozwalać mu dawać prezenty noworoczne, powinieneś spróbować sprawić, by poczuł, że jesteś „wszędzie” w 2012 roku.
Jako synonim najlepszych marek w branży zegarków, Vacheron Constantin zawsze musi ciężko pracować Ten automatyczny mechanizm nakręcania z wysokiej jakości polerowaniem i dekorowaniem zegarków ma 40-godzinną rezerwę mocy. Koperta z czerwonego złota 18K 5N, biała matowa lakierowana tarcza, wykwintny i przejrzysty układ na świecie, ze składaną klamrą z czerwonego złota 18K 5N, nikt nie może sprawić, że ludzie zauważą wady. Krokodyl z Missisipi wykonuje nawet pasek z ziarna.
Niech go nosi, a twoja inwestycja na pewno się opłaci!