2017 Urocze Trio Hamilton Adventure Series Świętuje Wielką Rocznicę

W 2017 roku Hamilton upamiętnia 60. rocznicę klasycznej serii przygodowej, ponownie interpretując klasyczny oryginał z trzema nowymi modelami.

 Zegarek Adventure Series został wydany 3 stycznia 1957 roku. To nie tylko awangardowy design, ale także pierwszy zegarek z napędem elektrycznym. Zegarek Adventure łączy rewolucyjny design z rewolucyjnym ruchem i ma wiele unikalnych funkcji, które przyciągnęły fanów celebrytów, takich jak Elvis Presley w filmie z 1961 roku Zegarek przygodowy pojawił się na Niebieskich Hawajach.

 W 2017 r. Uruchomiono grupę prac trio, w której główną osią są klasyczne zegarki z serii przygodowej i szkieletowy zegarek z okazji 80. rocznicy Elvisa, z których każda symbolizuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zegarka przygodowego i odtwarza oryginalne dzieło bez ograniczeń. Regularne szczegóły projektu obudowy i unikalne cechy. Wszystkie tarcze klasycznego zegarka przygodowego są ozdobione wzorami fal radiowych, sięgającymi przeszłości i upamiętniającymi wielki przełom, jaki przyniósł pierwszy zegarek elektryczny w 1957 r.
Klasyczne linie

 Spośród trzech pamiątkowych zegarków przeszłość spotyka przyszłość, z których jeden to zegarek kwarcowy z żółtą stalową obudową pokrytą PVD. Skórzany pasek ozdobiony jest brązowym wzorem jaszczurki, biała tarcza jest wyposażona w złote znaczniki godzin i wskazówki, a druga ręka jest przymocowana czerwoną końcówką, nadając zegarkowi retro i elegancki urok, jednocześnie oddając hołd chwalebnej historii zegarka przygodowego.
Ponadczasowy i nowoczesny

 Jak zinterpretować klasyczny, ponadczasowy zegarek, aby sprostać współczesnej modzie? Odpowiedzią jest użycie klasycznych nieśmiertelnych materiałów. Denim był w modzie w latach 50., kiedy narodził się Adventure Watch. Zegarek Adventure Watch nakłada go na pasek, a jego polerowana obudowa ze stali nierdzewnej ma tarczę z wytłoczonymi trójwymiarowymi jeansami, dodając nowoczesny akcent.
Fajny urok
 Kiedy Adventure Watch został wydany w 1957 roku, został uznany za futurystyczną awangardową pracę. Ostatni zegarek odziedziczył ten futurystyczny styl, z ultranowoczesnym wydrążonym designem i bliskim spojrzeniem na mikrofony podobne do Elvisa. Dzięki geometrycznie przekreślonej tarczy użytkownik może docenić olśniewający ruch samozwijający się. Ten ruch ma 80-godzinną rezerwę mocy i jest pięknie ozdobiony z przodu. Błyszcząca obudowa ze stali nierdzewnej z czarnym gumowym paskiem lub bransoletą ze stali nierdzewnej uzupełnia wygląd zewnętrzny mikrofonu i wykazuje jego fajny urok.
 Bez względu na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, każdy zegarek przygodowy wiernie dziedziczy tradycję serii i amerykańskiego ducha Hamiltona, dzięki czemu ten kultowy zegarek został uhonorowany i przekazany na całym świecie …
Parametr techniczny

Hamilton Adventure Classic Mały i duży
24 x 36,5 mm // 32,3 x 50,3 mm
Materiał obudowy Stal nierdzewna z żółtą powłoką PVD
Wybierz biały
Dłonie 2N wskazówki godzinowe i minutowe
Używane z czerwoną końcówką
Pasek Brązowy skórzany wzór jaszczurki
Zapięcie motylkowe
Mechanizm kwarcowy
Lustro stołowe lustro mineralne
Wodoszczelność 5 barów (50 metrów)
Sugerowana cena detaliczna 895,00 CHF
Parametr techniczny

Hamilton Adventure Classic Mały i duży
24 x 36,5 mm // 32,3 x 50,3 mm
Materiał obudowy Stal polerowana
Wybierz niebieski denim
Ręce Niklowane wskazówki godzin, minut i sekund
Pasek Niebieski denimowy pasek
Klamra
Mechanizm kwarcowy
Lustro stołowe lustro mineralne
Wodoszczelność 5 barów (50 metrów)
Sugerowana cena detaliczna od 875,00 CHF
Parametr techniczny

Szkielet Hamilton Explorer
 42,5 x 44,6 mm
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wybierz Hollow
Ręce Czarne wskazówki godzin i minut z Super-LumiNova®
Czerwony sekundnik
Pasek Czarny gumowy pasek lub bransoleta ze stali nierdzewnej
Mechanizm automatycznego nawijania szkieletu H-10-S, rezerwa mocy do 80 godzin
Lustro stołowe Szafirowe lustro z powłoką antyrefleksyjną
Wodoszczelność 5 barów (50 metrów)
Sugerowana cena detaliczna 1600,00 CHF