Audemars Piguet Walentynki Tabela Chwały Za Wieczną Idealną Miłość

Ludzie upamiętniają miłość diamentami, mając nadzieję, że ich twarda konsystencja wytrzyma próbę czasu. Zegarki Audemars Piguet są wykonane z białej ceramiki, która jest dziewięciokrotnie twardsza od stali nierdzewnej, wspaniała i solidna. Unikalna ośmiokątna tarcza Audemars Piguet Royal Oak jest zarówno awangardowa, jak i klasyczna. Wysłanie tej pary zegarków młodym partnerom, którzy są zainteresowani wyzwaniami i przełomami, jest szczerym wyrazem miłości.
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph
   Klasyczny kontrast bieli i błękitu, jak morze i niebo, upiększa świeży i czysty wiatr na nadgarstek. Niebiesko-biała elegancja nie kryje stałej sztywności przybrzeżnego dębu Audemars Piguet Royal, a średnica kątowej ośmiokątnej tarczy jest powiększona do 44 mm, co wzmacnia męski urok mężczyzn i jest wystarczające, aby zapewnić solidne i niezawodne poczucie bezpieczeństwa partnerom wokół nich. .
Damski chronograf Audemars Piguet Royal Oak Offshore
   Zachowując w pełni istotę męskiego projektu zegarka, ramka jest ozdobiona 32 diamentami o szlifie brylantowym, dzięki czemu wizerunek partnerki nie jest już utrwalony w słodyczy i kobiecości, a także dodaje niezależnego i odważnego uroku. Srebrna tarcza i biały gumowy pasek są dostosowane do eleganckich kobiet.
   Seria Audemars Piguet Audies z klasycznym okrągłym etui harmonizuje z pragnieniem doskonałości, co oznacza piękno i harmonię. Ta kolekcja ma zapierające dech w piersiach szczegółowe kunszt i złożone funkcje, pokazujące doskonałe umiejętności zegarmistrzowskie Audemars Piguet. Używajcie go jako znaku wzajemnej miłości, pozwólcie czasowi napisać idealny ruch na miłość, i zapiszcie słodycz i tolerancję w każdym calu czasu.
Audemars Piguet Ultras
   Delikatne odcienie różowego złota i brązowy pasek ze skóry aligatora sprawiają, że spokojna powściągliwość dżentelmena jest tak urocza. Duża tarcza o średnicy 41 milimetrów przyjmuje minimalistyczny design, dając klasyczny styl nieograniczoną różnorodność możliwości, dzięki czemu mężczyźni nie stracą stylu przy każdej okazji. Noś go ze swoim partnerem, aby podkreślić silną tolerancję mężczyzn.
Audemars Piguet Audies Mały damski zegarek

   Audemars Piguet Seria AUDEMARS unikalna tradycyjna tekstura rękodzieła, uzupełniona klasycznym dopasowaniem kolorów, prostą tarczą, każdy element ujawnia subtelne piękno wyłącznie kobietom. Ogólne linie są smukłe i gładkie, a proporcje pokręteł są w sam raz, przekazując urok nowoczesnej kobiety, ale uzupełnia wyjątkową miękkość kobiety. Okazując czułość partnera, nie zapomnisz o swojej niezależnej elegancji.