Chen Kun, Jin Dong I Yang Youning Pojawiają Się Podczas Wiosennego I Letniego Tygodnia Mody Męskiej 2018. Jakie Zegarki Uwielbiają Pokazywać?

Jest więcej okazji, aby kobiece gwiazdy walczyły o swoje fantazje. A co z mężczyznami? Wiosenny i letni tydzień męskiej odzieży 2018, który właśnie się zakończył, nadal mają ciepło po konkursie. W końcu odbyła się „impreza modowa” dla mężczyzn. Oczywiście dla krajowej publiczności „jedzącego melona” popularne chińskie gwiazdy płci męskiej zaproszone do obejrzenia programu stały się obowiązkowym ogniwem.

Debiut Chen Kun na wiosennym i letnim pokazie odzieży męskiej Prada 2018

Chen Kun ma na sobie zegarek Baume i Mercier

   Chen Kun, który siedzi w pierwszym rzędzie programu Prada, nadal ma najlepszy wyraz twarzy. Jasnoniebieska koszula i czarny garnitur odpowiadały jego chłodnemu szykowi. Znany zegarek Clifton z mankietem mimowolnie, skórą krokodyla, pozłacanymi wskazówkami … każdy szczegół dopełnia elegancki i elegancki temperament Chen Kuna.

Jin Dong pojawił się na lotnisku w Mediolanie

Jin Dong nosi zegarek Richard Mill RM

Jin Dong pojawił się na wiosennym pokazie mężczyzn Purple Label 2018

Jin Dong nosi zegarek Bucherer Marion Dragon

   Za każdym razem, gdy widzę Jin Dong „Wielkiego Brata”, nie chcę świadomie umieszczać na nim wszystkich słów o stabilności i dojrzałości. Ubrana w swobodną bluzę z męskimi zegarkami z serii RM na lotnisku Richarda Mille’a Look, oficjalna sukienka garnituru i skórzane buty poza programem + zegarek z serii Bucherer Marion, w oczach innych styl jest dojrzały i obojętny, ale według weterana Według moich słów jest to nazywane „rygorystycznym”.

Yang Youning pojawił się na lotnisku podczas paryskiego tygodnia odzieży męskiej

Yang Youning nosi zegarek Rolex Submariner „Black Water Ghost”

Debiuty Yang Youning na wiosennym i letnim pokazie odzieży męskiej Berluti 2018

Yang Youning nosi zegarek Rolex Submariner „Black Water Ghost”

   Jeśli wiesz trochę o Yang Youningu, możesz pomyśleć, że on ma tylko Rolex „Blackwater Ghost” podczas Tygodnia Odzież męska. Ma wyjątkowy urok. Dedykowany i niski klucz wie także, co jest klasyczne. Niezależnie od tego, czy jest to ciemnozielony kombinezon, garnitury i dżinsy, Yang Youning dzięki swojej hojności raz na zawsze wyglądał dzięki temu „czarnemu duchowi wody”.

Zheng Kai pojawia się na lotnisku w Pekinie podczas Mediolańskiego Tygodnia Odzieży Męskiej

Zheng Kai ma na sobie zegarek Audemars Piguet Royal Oak

Debiuty Zheng Kai na wiosenno-letnim programie Salvatore Ferragamo 2018

Zheng Kai ma na sobie zegarek Audemars Piguet Royal Oak

   Ze względu na niesamowitą prędkość biegania podczas pokazu odmian Zheng Kai, znany jako „mały gepard”, spodobał się zegarek Audemars Piguet Royal Oak. Nosi się go na lotnisku i na pokazie. Złota koperta z czarnym skórzanym paskiem ma unikalną i retro sylwetkę, która jest odpowiednia dla mężczyzn kochających sport i nowoczesność.

Huang Zitao pojawił się na lotnisku w Pekinie podczas paryskiego tygodnia odzieży męskiej

Huang Zitao ma na sobie męski zegarek Richarda Mille’a

   Huang Zitao uwielbia modę, a także zegarki. W przypadku limitowanej edycji 50 zegarków męskich RM 011 Richarda Mille’a w całej Azji, z dumą zostawił wiadomość w Ins, mówiącą, że kupił 31. blok. Oczywiście w tym tygodniu odzieży męskiej nie zapomniał, aby ten zegarek „towarzyszył”. Nie jest mądrze nosić w nocy zwykłą czerń, ale Huang Zitao chce rozjaśnić nadgarstki błękitnym Richardem Millem.

   „Stare kadry” Jin Dong, „Fabryka kwiatów” Chen Kun, sportowiec Yang Youning oraz Zheng Kai i Huang Zitao, czy to w garniturach, czy podkoszulkach, nie ignorowali dodatkowego punktu na nadgarstku mężczyzny – zegarka. Każdy wie, jak wygrać szczegółowo.