Gorące Uczucia I Aspiracje, Jeden Z Najbardziej Niezapomnianych Latających Zegarków

Patrząc w niebo, zawsze mamy niezliczone fantazje. Latanie jest wzniosłym ideałem niezliczonych mężczyzn, gdy są młodzi, z ognistego serca, które pragnie dążyć do wolności, szybuje po niebie i podróżuje przez chmury. Zhi, to z krwi pełnej krwi chce się ukazać majestat i służyć ojczyźnie i ludowi. W dzisiejszych czasach, wraz ze zmianą szansy lub kierunku rozwoju, wiele osób mogło sprzeciwić się swoim pierwotnym marzeniom, ale wciąż mogą zachować uczucia tego wojska i mieć wojskowy zegarek, aby sprawić, że twoje marzenie wojskowe przegapi marzenie Niech to będzie kontynuowane.

  IWC: Tough Flight Watch

  Zegarki z chronografem IWC Pilot Series reprezentują tęsknotę wielu mężczyzn na dużych wysokościach: duża tarcza, wyraźny wyświetlacz cyfrowy i wydatna korona, każdy szczegół podkreśla trudny styl męski. IWC rozszerzył swoją popularną ofertę zegarków pilotowych, a także rodzina zegarków TOPGUN granatowych sił powietrznych, w tym zielone, czerwone i niebieskie style. Oto niektóre z nich. Sekcja

  Zieleń początkowo daje ludziom poczucie wojskowości. Konstrukcja samolotu na końcu wskaźnika jest pełna zabawy. Chociaż jest to tylko prosty znak, gdy widzisz, że się obraca, możesz poczuć moc ciągłej pracy. Duży pilotażowy zegarek TOPGUN Navy Air Combat Watch Special Edition IW501903 z zielonymi wskazówkami i wskazówkami Obudowa wykonana jest z ceramiki (cyrkonu), a spód i korona z tytanu – jest trwały, lekki i wygodny w noszeniu. Jest wyposażony w kaliber 51111 wyprodukowany przez IWC, który składa się z 311 części. Może być używany przez 7 dni po pełnym zranieniu. Lusterko jest w stanie wytrzymać nagły spadek ciśnienia w kokpicie bez rozluźnienia go. Jest to prawdziwy „zdatny do lotu” zegarek. Edycja specjalna TOPGUN Navy Air Combat Watch, duża seria pilotów, zapowiada nadejście naddźwiękowej ery odrzutowca z nowoczesnymi elementami, takimi jak zielone wskazówki i znaczniki godzin oraz mały samolot z drugiej ręki.

  Dominujący wyciek zegarka IWC 377701 ujawnia wzniosłe ambicje uderzenia w niebo Okrągła obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej i kontrastuje z czarną tarczą. W porównaniu do wcześniejszych modeli chronograf pilota jest tylko nieco większy niż milimetr. Czarna tarcza wykorzystuje białe skale czasu i wskazówki, a funkcja chronografu jest na pierwszy rzut oka wyraźna. Szorstkie wskazówki dodają męskości do tego zegarka. Ma nie tylko podstawowe funkcje wyświetlania czasu i daty, ale także doskonałe funkcje pomiaru czasu. Po prawej stronie obudowy znajdują się dwa przyciski pomiaru czasu. Naciśnij przycisk w prawym górnym rogu, aby rozpocząć pomiar, a następnie zatrzymaj pomiar czasu. Przycisk w prawym dolnym rogu służy do resetowania pomiaru czasu. Ten projekt jest wygodny i łatwy do uchwycenia.

  Okno daty jest bardzo podobne do kształtu wysokościomierza w kokpicie, z czerwonym trójkątem, który bardzo przyciąga wzrok. Srebrna obudowa, czarny pasek i czerwone oznaczenia emanują męską męskością i dumą pilota w walce po niebie, która może być wykorzystana jako idealna szpilka do latającego snu mężczyzny. Wreszcie, mechanizm zegarka to Cal.79320, który jest ruchem wyprodukowanym przez samą IWC, który został ulepszony na podstawie ETA7750, a jego wyjątkowa wydajność jest również doceniana przez wszystkich. Może zapewnić 44 godziny rezerwy mocy na moc, co wystarcza na zaspokojenie codziennych potrzeb użytkownika.

  Bell & Ross: odważny zegarek lotniczy

  Cechą charakterystyczną najbardziej reprezentatywnej serii zegarków BR01AVIATION firmy Bell & Ross jest to, że koncepcja zestawu wskaźników w kokpicie samolotu została przeszczepiona do zegarka, dzięki czemu zegarek ma wyraźny wyświetlacz, doskonałą wydajność, dokładne wytyczne oraz trwałe i wodoodporne cztery cechy. Przyjrzyjmy się bliżej technologii tego procesu.

  Koncepcja zegarka BR01HORIZON z serii BR01-92 Bell & Ross jest bardzo nowatorska, od projektu poziomu podłogi. Wskaźnik wysokości (wskaźnik położenia) może wyświetlać azymut i położenie samolotu względem horyzontu, niezależnie od tego, czy pole widzenia pilota jest wyraźne, czy nie. Przeplatając swoją koncepcję na zegarek, tarcza jest podobna do horyzontu. Dolna szara część reprezentuje niebo, a czarna część przedstawia ziemię. Biała linia reprezentuje horyzont między 9:00 a 3:00 Rozdzielone przez. Wskazówki godzin i minut między dwiema warstwami tarcz mają różne kształty, które wyraźnie pokazują godziny i minuty; mostek w kształcie litery T otwiera okno o godzinie 12 i nie obejmuje pozycji wskazówek godziny i minut. Ręce są z czasem oznaczone białą, świecącą powłoką, która jest silnie kontrastująca z czarną tarczą i przypomina zasadę wyraźnego wyświetlania latających instrumentów. Antyrefleksyjna obudowa pokryta jest matową czarną powłoką węglową, a także odzwierciedla kolorystykę deski rozdzielczej, aby uniknąć odbić. Łatwiej

  Zegarek Bell & Ross BR01-92 seria BR01-92 HEADINGINDICATOR ma charakterystyczny wzór samolotu na tarczy. Inspirowany jest deską rozdzielczą kokpitu samolotu, a każdy element można jednoznacznie zidentyfikować, bezpiecznie i niezawodnie. Dobry przykład doskonałej wydajności. Pokrętło zawsze przypomina ikony instrumentów wzorcowych, takich jak wysokościomierze. Składa się z trzech niezależnych współosiowych dysków: każda z dwóch dysków od zewnątrz do wewnątrz reprezentuje skalę godziny i minuty; najbardziej zewnętrzna tarcza godziny jest oznaczona żółtym podwójnym trójkątem, a środkowa tarcza służy do odczytu minut. Centralna tarcza sekundowa, bez skali, jest zastąpiona jasnożółtym znakiem marki Bell & Ross. Instrukcje WES (zachód, wschód i południe) do symulacji istniejących instrumentów latających pozostają na płycie czołowej. Tylko wskazanie N (północ) jest zastąpione żółtym podwójnym trójkątem jako wskaźnikiem godziny.

  Zenith: unikalny zegarek wojskowy

  Jeśli chodzi o zegarki wojskowe, kiedy trzeba wspomnieć o Zeni, ta znana marka łączy precyzję i piękno mechanicznych zegarków z odważną kreatywnością Od ponad półtora wieku Zenith Zenith jest niestrudzony i dąży do perfekcji. Poświęć bogaty hołd czasowi. Pod względem wyglądu ten zegarek jest zupełnie inny, oczywiście nie ma gęstej tarczy i grubego wyglądu jak zwykłe zegarki wojskowe. Duża korona z odwróconym stożkiem jest bardzo widoczna w konstrukcji i może być łatwo obsługiwana nawet przez pilotów w rękawiczkach.

  To pierwszy zegarek wykonany z szafiru o średnicy koperty 60 mm. Biała tarcza podkreśla dominujący styl, ma nie tylko wskazanie godziny i minut, ale ma również funkcję małych sekund na godzinie 9 i wyświetlacz rezerwy mocy na godzinie 3. Wykwintny wzór na obudowie ma mocny styl retro, podkreślając piękno sztuki. Daming emalia ogniowa jest rzadką, delikatną, ale niezwykle złożoną technologią rękodzielniczą. Rzemieślnicy potrzebują zręcznych dłoni i bogatego doświadczenia, aby zapewnić idealne połączenie proszku szkliwa, ale ta technologia jest również gwarancją trwałej jakości. Emalia składa się z krzemionki, skalenia, kaolinu i tlenków metali i jest powlekana na tarczy. Rzemieślnicy muszą piec w piekarniku w temperaturze od 800 do 900 stopni Celsjusza, aby stworzyć jasny i błyszczący efekt szkliwa. Tarcza musi również przejść od 4 do 10 chrztów, aby kolor stopniowo pojawiał się i rozpryskiwał ostateczny bogaty kolor.

  Najnowszy model z serii pilotów ZenithPilot jest wyposażony w ręcznie rzeźbiony i grawerowany historyczny legendarny mechanizm oraz ozdobiony dużą emaliowaną powierzchnią. To ma stać się klasykiem zegarków. To marzenie, o którym marzy każdy. Jest ograniczony do 10 sztuk na całym świecie . Wyposażony w oryginalny historyczny mechanizm 5011K, duży otwarty zegarek TYPE20, jednocześnie replikując klasykę, dodaje również wiele umiejętności i elementów, które często nie pojawiają się na zegarkach pilotowych. Ruch 5011K może wibrować 18 000 razy na godzinę i jest wyposażony w precyzyjny mechanizm regulacji prędkości oraz automatyczną kompensację i mechanizm antymagnetyczny. Oprócz tego do osi równowagi i osi wychylenia ruchu dodano system antykolizyjny. Te niespotykane detale projektu nie tylko zachowują retro ruch, ale także zapewniają precyzję działania i najwyższą jakość, które wyróżniają się z tłumu. Przez szafirową przezroczystą obudowę i tylną obudowę można zobaczyć mechaniczny system ręcznego ruchu nawijania 5011K.

  Ponadto Type20 jest również jednym z najbardziej charakterystycznych modeli. Zegarek Zenith Pilot’s 96.2431.693 / 21.C740 ma również bardzo rzucające się w oczy cechy: po pierwsze, dopasowanie kolorów jest bardziej retro, cyfrowa skala khaki i beżowy zamszowy pasek, który gromadzi powiew czasu. Po drugie, konstrukcja tarczy jest prosta i piękna. Unikalny kształt dłoni jest wyraźniejszy przy zerowym odczycie. Czerwona sekundowa ręka chronografu jest bardzo przyciągająca wzrok. Ostatnią atrakcją jest to, że pasek jest wyłożony logo lotu Zenith, które jest dobrze znane kolekcjonerom, oraz od dawna godłem marki, który podbija ducha ery nieba.
 O Breitlingu i innych markach latających zegarków, czekajcie na następny artykuł!

Podsumowanie: Ludzie często lubią oglądać filmy wojenne i muszą zawierać dwa rodzaje uczuć. Z jednej strony silna siła woli żołnierzy i żelazne kości są zniechęcające. Walczyli w wojnach i bronili swoich domów w czasach pokoju. Kraj to patriotyzm, poczucie honoru i misja, która czyni je konsekwentnymi. Z drugiej strony, są oni najpiękniejszymi ludźmi, mają głęboką miłość i bezinteresowne oddanie w swoich sercach. Prawdopodobnie ci, którzy znają duszę armii, mogą rzucić na nich wojskową straż, aby okazać im szacunek. Hołd dla żołnierzy. Być może w tym czasie masz poczucie żołnierzy i wzniosłą aspirację do przeczytania tego artykułu, więc jeśli masz zegarek wojskowy, który ci się podoba, pielęgnuj go, to nie jest tylko zegarek, to także źródło utrzymania emocjonalnego. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Li Shuai)