Grace Arystokratyczna Faner Breguet Królowa Neapolu 8918 Degustacja Zegarków

W 1810 roku Abraham-Louis Breguet stworzył pierwszy zegarek w historii dla królowej Caroline Murat z Neapolu. Zegarek ten słynie ze znakomitej koperty, a elegancki łuk to nie tylko pochwała kobiecej kobiecości, ale także hołd dla pochodzenia życia. Zegarek Queen of Naples ma nie tylko kultowy kształt, ale także wyjątkowy ruch. Chociaż wielu zegarmistrzów wykonuje ruchy mechaniczne tylko dla mężczyzn, Breguet od samego początku projektował mechaniczne zegarki dla kobiet. Dzisiaj redaktor wprowadzi damski zegarek z nowej serii Breguet Queen of Naples na wystawie zegarków w Bazylei: 8918BR / 5T / 964 D00D.

 Nowy zegarek Breguet Queen of Naples Reine de Naples 8918 to nowa interpretacja kobiecości Ten wspaniały zegarek wykorzystuje uderzające cyfry arabskie Breguet.
Elegancki i uroczy design

 Żywe niebieskie znaki czasowe zdobią wykwintną tarczę, jakby tańczyły, pasując do ciepłego połysku wybranej masy perłowej Tahiti. O godzinie szóstej znajduje się ekscentryczna tarcza z naturalnej białej masy perłowej, ozdobiona wykwintnymi ręcznie grawerowanymi wzorami kwiatowymi, a jasne diamenty w kształcie gruszki są olśniewające i uderzające.

 Ten zegarek jest połączony z delikatną różowozłotą kopertą, ozdobioną diamentami o szlifie brylantowym wokół ramki i uderzającym diamentem w kształcie gruszki na koronie.

 Nowy zegarek Reine de Naples 8918 jest wyposażony w satynowy skórzany pasek w kolorze północy. Elegancka krzywa zegarka idealnie pasuje do nadgarstka. Wyposażony jest w automatyczny mechanizm, który subtelnie wyjaśnia naturalną elegancję i innowacyjność zegarków Breguet. Duch
Luksus wykracza poza powierzchnię

 Lustro wykorzystuje szkło szafirowe, powłokę antyrefleksyjną, przepuszczalność czystego światła, wypukłe okrągłe lustro odzwierciedla wyjątkowy klasyczny urok, a jednocześnie chroni delikatną tarczę, a także blask tarczy z masy perłowej z Tahiti. Przedstawione bez zastrzeżeń. Naturalna tarcza z masy perłowej jest wyposażona w cyfrowe wagi Breguet, a przekształcone cyfry arabskie przedstawiają stylową estetykę.

 Ta koperta zegarka wykonana jest z różowego złota 18K, a jej wielkość wynosi 36,5 x 28,45 mm. Wyjątkowa owalna koperta z serii Queen of Naples emanuje eleganckim urokiem, a okrągłe krzywe pokazują kobiecą kobiecość.

 Zegarek jest wyposażony w skórzany pasek ze skóry krokodyla ze złotym składanym zapięciem z 26 brylantami o szlifie brylantowym (około 0,12 karata).

 Zegarek jest wyposażony w mechanizm samozwijający, z wygrawerowanym numerem i Breguetem. Typ mechanizmu to 537/3. Ma 26 klejnotów. Używa silikonowego koła ewakuacyjnego i szwajcarskiej dźwigni liniowej. Z 45-godzinną rezerwą mocy.

Podsumowanie: Dla Bregueta naturalne jest, aby wytrwale dawać z siebie wszystko dla wielu kobiet. Wiele znanych kobiet w historii miało obsesję i było zadowolonych z zegarków Bregueta. Ze wszystkich kolekcji Bregueta nie ma wątpliwości, że seria Queen of Naples jest najbardziej poetycka, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w wyjątkowej formie etui – symbolu pochodzenia życia, ale także dlatego, że jest to ekskluzywny projekt dla kobiet. Kompleksowy zegarek. Dzięki talentom poetów i magików Abraham i Louis Breguet połączyli ducha dążenia kobiet do niezależności z technologią i estetyką, która zyskała przychylność niezliczonych wybitnych kobiet.