Hołd Dla Pionierskiej Listy Obserwacyjnej Patek Philippe Travel Time

Coroczna międzynarodowa biżuteria i zegarki w Bazylei została otwarta, a zespół raportów specjalnych zegarków zaczął działać, przyniosą Ci najnowsze, najszybsze i najbardziej wyczerpujące raporty z wystaw. Teraz doceńmy najpierw duży obraz najnowszego zegarka wprowadzonego przez Patka Philippe’a na wystawę zegarków w Bazylei.
   Nowy Calatrava Time Traveller Ref. 5524, wprowadzony przez Patka Philippe’a, jest hołdem dla wielkich pionierów lotów i upamiętnia kamienie milowe w historii lotów. Przyczynić się.

   Wygląd tego modelu jest naprawdę nowy dla Patka Philippe, dość szorstki, guziki są dość grube w obu miejscach, z oczywistą fakturą antypoślizgową, jest bardzo twardy. Korpus wykonany jest z platyny.

   Mechanizm wykorzystuje samozwijający się mechanizm Cal 322 C FUS z pięknymi detalami. Przykłady obejmują ściętą szynę z paskami genewskimi, pozłacany automatyczny rotor z kołowym wzorem pośrodku, wzór wirowy z boku i wzór gwiazdy krzyżowej Calatrava. Sprężyna Spiromax®, która napędza wagę Gyromax®, wykorzystuje pochodną krzemu o nazwie Silinvar®. Specjalne atrybuty tego materiału w połączeniu z opatentowanym kształtem sprężyny włoskiej Patka Philippe’a gwarantują, że czasomierz jest bardzo dokładny, a dzienny błąd wynosi nie więcej niż -3 / + 2 sekundy.
Obejrzyj szczegóły:

   Powyższa treść to najnowsza informacja z pawilonu Patek Philippe na Międzynarodowych Targach Biżuterii i Zegarków w Bazylei 2015 przygotowana przez pracowników przed Watch House. W przyszłości będziemy nadal dostarczać wszystkim coraz bardziej intuicyjne raporty z wystaw, więc bądź na bieżąco.

   Aby uzyskać więcej informacji, kliknij obserwację na żywo w Międzynarodowej Wystawie Biżuterii i Zegarków w Bazylei: