Król Spotyka Dwa Najważniejsze Nowe Zegarki Patek Philippe I Rolex

Nie jest za późno, aby przejść do tematu. Przepływając ocean co roku, aby zobaczyć nowy zegarek „Double Kings”, dziś rozmawiamy tylko o Patku Philippe i Rolexie, zaczynamy bezpośrednio.
   Ponieważ Rolex ma większą populację graczy, najpierw porozmawiajmy o Rolexie. Chociaż w tym roku widzieliśmy nowy zegarek Rolex, ponieważ nie ma oficjalnych danych Rolex (to samo dotyczy Patek Philippe), dlatego w tym roku udostępniam nowy zegarek Rolex z moją ograniczoną wiedzą i doświadczeniem.

Rolex 50th Anniversary Edition Pojedynczy czerwony wysłannik Bubble Mirror Sea Envoy
Najważniejszym zegarkiem Rolexa w tym roku jest 50. rocznica, jednoosobowe czerwone lustro z bąbelkami SEA DWELLER.

   Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten zegarek, byłem zaskoczony i smutny. Zaskoczony, że ten zegarek ustanowił najnowszą wysokość nowoczesnego zegarka do nurkowania Rolex; zasmuca mnie fakt, że nie mogę posiadać tego zegarka w ciągu dwóch lat (mogę kupić tylko do zwykłej pracy). Nowy mieszkaniec morskiej koperty z czerwoną literą z bąbelkami 50. rocznicy skoncentrował wszystkie klasyczne elementy i osiągnięcia techniczne Rolex w ciągu ostatnich 50 lat na tym zegarku do nurkowania i ustanowił nową „klasę” w zegarku nurkowym Rolex. „Klasa”, której żaden subwoofer Rolex nie może obecnie przewyższyć, arogancki dla wszystkich zegarków nurkowych Rolex.

Rolex, Ambasador Morza 50th Anniversary Edition, proszę zwrócić uwagę na jedną czerwoną literę i bąbelkowe oczy.
Funkcje 1. „Pojedyncza szkarłatna litera”. Jednowierszowa „czerwona litera” SEA DWELLER na tarczy zegarka pochodzi z mieszkańca Rolex pierwszej generacji 1665. Pierwsza linia SEA DWELLER i druga linia Submariner 2000 na dysku w tym czasie były oba „Czerwona”, znana jako „podwójna czerwona litera”, „czerwona litera” Rolexa pojawiła się głównie na Water Ghost 1680 i Sea-Dweller SEA DWELLER 1665. Potem stopniowo stała się biała do dziś. Nowa pamiątkowa wersja 50-lecia mieszkańców morza sprawia, że ​​szkarłatna litera wskrzeszona na zegarku nurkowym Rolex jest wyjątkowa.
Cecha 2, „bąbelkowe oczy”. Rolex zawsze używał lustrzanych bąbelków tylko w Submariner, a Sea Dweller SEA DWELLER używa zwykłego kalendarza bez szkła powiększającego. W wydaniu z okazji 50. rocznicy SEA DWELLER po raz pierwszy używa „bąbelkowego oka” w lupie po raz pierwszy w mieszkaniu na morzu, przełamując 50-letnią tradycję mieszkańca morza.
Cecha 3. „43 mm”. Wszyscy wiemy, że okręt podwodny i mieszkaniec morza SEA DWELLER zawsze miał 40 mm (z wyjątkiem oryginalnego okrętu podwodnego z lat 50.) i nie zmienił się dzisiaj. Ale dzisiejsza 50. rocznica SEA DWELLER łamie tę tradycję, z 40 mm na 43 mm. Wszyscy wiedzą, że zmiana wielkości Rolex o 1 mm wpłynie na cały system wartości Rolex. 43 mm SEA DWELLER wysłał nam nowy sygnał, każdy musi być wcześniej przygotowany mentalnie. Może być czas, aby niektóre Rolexy otrzymały swoje strzały tak szybko, jak to możliwe.
Zawiera 4 „nowy ruch”. Po DD 40 i DJ 41 wszyscy czuliśmy się niejasno, że ruch z serii 32 już wkrótce zadziała. Ku zaskoczeniu wszystkich, pierwszy sprzęt sportowy wyposażony w 3235 okazał się pamiątkowym mieszkańcem morza z okazji 50. rocznicy. Pamiątkowa wersja 3235 plus z okazji 50. rocznicy była bezpośrednio wyższa niż w innych sportach podwodnych i innych sportach (z wyjątkiem Daytona 4130, ponieważ ruchy serii 4130 i 32 są w rzeczywistości ruchem tej samej generacji). Kiedy Rolex zastąpił ruch 31XX ruchem 32XX, najstraszniejsze nie było zastąpienie starego i nowego, najstraszniejsze czekało. Ponieważ nie wiemy, kto będzie następnym zegarkiem z mechanizmem 32XX. W tym okresie zmiany między starym i nowym, ludzie nawet nie odważą się zacząć, ponieważ w tym roku nadal używa się mechanizmu zegarka 31, w przyszłym roku można go zastąpić 32.

Rolex 50th Anniversary Edition
   Powyższe 4 cechy sprawiają, że mieszkaniec morza na 50. rocznicę ma najwyższą „klasę” w obecnym zegarku sportowym ze stali Rolex. 50. rocznica modelu mieszkalnego w morzu jest znacznie silniejsza niż zeszłoroczna ceramiczna stalowa pierścienia di. Mieszkaniec morza na 50. rocznicę ma „bąbelkowe oko”, dzięki czemu duch wody 116610 nie ma już „wyjątkowości”; ruch 32XX i większy rozmiar sprawiają, że konwencjonalny mieszkaniec morza jest ponury przed tym czerwonym mieszkańcem z bąbelkami Odbarwienie; szkarłatna litera znacznie zwiększyła „identyfikację” tego zegarka, czyniąc tego ambasadora morskiego z okazji 50. rocznicy „bezpośrednią tożsamością”. Odważę się twierdzić, że ceramiczny pierścień Gangdi, który spowodował w zeszłym roku zawyżoną cenę, nie jest niczym przed szkarłatną bańką. Rolex faktycznie „kontroluje” produkcję stalowych zegarków. Ta 50. rocznica Szkarłatny ambasador morski uruchomi „zakup” na większą skalę, a cena zawyżonych cen przekroczy cenę ceramicznego pierścienia stalowego, ustanawiając nowy rekord dla Rolex.
Drugi nowy zegarek firmy Rolex o dużej wadze to Moon Phase Cellini, a kilka zegarków zostało zmodyfikowanych. O tych zegarkach możemy porozmawiać później, ponieważ chcę jak najszybciej wejść do sekcji Patek Philippe.
   W tym roku jest wiele ciężkich zegarków Patek Philippe. Pozwólcie, że pokrótce je wymienię, a następnie wybiorę kilka ważnych modeli, aby szczegółowo o nich opowiedzieć. 5650 granatów z dwiema nowymi technologiami; Wieczny kalendarz 5320 z klasycznym układem okien w historii Patka Philippe; Wieczny kalendarz 5372 z nową metodą układu dysku; 39 mm 6006 ze wzrostem 6000; W oryginalnym 5167 Na podstawie zwiększenia rozmiaru 42,2 mm 5168 „granat”; nowa stalowa obudowa 5960 z czarną twarzą i obudowa 5960 z białego złota. Widzimy, że istnieją niespotykane nowe modele i modele zmodyfikowane w stosunku do poprzednich modeli. Zacznijmy od niespotykanego nowego modelu.

Nowy dwukrotny granat Patka Philippe’a 5650.
   Jednym z najważniejszych zegarków Patek Philippe w tym roku jest nowy granat dwukrotny 5650. Patek Philippe sklasyfikował ten zegarek w ramach „Zaawansowanych badań”. Oznacza to, że ten nowy granat zdecydowanie nie jest zwykłym PP. Przed tym nowym dwukrotnym granatem 5650 modelami znanymi z „Zaawansowanych badań” Patka Philippe’a były głównie 5250, 5350, 5450, 5550. Zegarki te zaczęły używać silikonowych sprężyn, ucieczek krzemu, a nawet krzemu krok po kroku. Koło równowagi pokazuje najbardziej zaawansowane wyniki badań Patka Philippe. Później niektórzy śledzili i liczyli ceny tych zegarków. Po statystykach stwierdzili, że „każdy Patek Philippe używający silikonowej sprężyny doceni”. Nowy dwukrotny granat 5650 wykorzystuje dwa nowe osiągnięcia Patka Philippe’a.

Patek Philippe nowy 5650
1. Model 5650 wykorzystuje najnowszą zoptymalizowaną silikonową sprężynę włoską Patek Philippe. Końcówka sprężyny i jej wnętrze mają nowe kształty. Nowa krzemowa krzywa sprężyny Patek Philippe może jeszcze bardziej zwiększyć izochronizm sprężyny. Dzięki zastosowaniu nowej sprężyny do włosów dokładność czasu podróży Patek Philippe 5650 została dodatkowo zwiększona do niesamowitej -2 / 1 / + 1 sekundy dziennie. Pomyśl o tym, zwykły czas podróży Patek Philippe wynosi -3 / + 2 sekundy dziennie, a najwyższy standard obserwatorium zielonej karty Rolex to -2 / + 2 sekundy dziennie. Patek Philippe 5650 bezpośrednio przekroczył Rolex Green, który naszym zdaniem osiągnął limit. Najwyższy standard obserwatorium marki. Widzimy, że wiele marek zegarków twierdzi, że dzienny błąd wynosi tylko 1 sekundę, 2 sekundy, a nawet pół sekundy, ale oprócz Rolexa i Patka Philippe’a, którzy odważą się ustalić własny standard 1 sekundy i 2 sekundy dziennie? ? Patek Philippe może konkurować tylko z Rolexem i ostatecznie „pokonać” Rolexa.

Pusta część tarczy Patek Philippe 5650 pokazuje nowy mechanizm dwukrotny.

Zapadka sprężysta nowego mechanizmu dwukrotnego Patka Philippe’a.

2. Wiemy, że nie ma wielu modeli granatu Patek Philippe (aquanaut), z wyjątkiem modelu z trzema pinami, który jest dwoma miejscami. Czas przed granatem wynosił 5164. Chociaż ten nowy 5650 jest także czasem między dwoma miejscami, różni się od poprzedniego 5164. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem 5650, byłem bardzo zaskoczony, ponieważ część jego twarzy była wydrążona. Nie znajduję żadnej dziwności w wydrążaniu jakiejkolwiek innej marki, z wyjątkiem Patek Philippe (i Rolex). Ponieważ Patek Philippe (i Rolex) to marka ściśle przestrzegająca modelu historycznego oraz dziedziczona i dziedziczona, zwykle nie ma „odważnego” ruchu. 5650 jest wydrążony po lewej stronie panelu, pokazując nową dwukrotną szybką regulację Patek Philippe. System Największą różnicą i zaletą między nowym dwukrotnym systemem dostrajania 5650 i poprzednim dwukrotnym szybkim dostrajaniem Patka Philippe (w tym 5164) jest to, że nowa struktura sprężyny krzyżowej znacznie zmniejsza drążek łączący na wiosnę, więc jest znacznie zmniejszona. Zwiększ głośność. Nowy mechanizm dwóch witryn ma tylko dwie trzecie wielkości z przeszłości. Pusta część powierzchni dysku 5650 pokazuje nam nowy typ zapadek wykorzystujących sprężyny poprzeczne.

Porównanie mechanizmu Patka Philippe’a w dwóch miejscach, niebieski jest nowy, a żółty to stary model, widać, że nowy mechanizm zmniejsza głośność, a struktura jest bardziej sprytna.
   Poza 5650 innym ważnym Patek Philippe jest młodszy kalendarz 5320. Z powodu ograniczonego czasu w tej chwili krótko o tym porozmawiam i powiem o tym po powrocie do domu. Pierwszy wieczny kalendarz w historii Patka Philippe’a wykorzystał tę kombinację kalendarza o godzinie 12, dwóch oknach i kalendarza ze wskazówkami o godzinie 6. W tym 3448, 3449, które znamy. Obecnie popularny model Patka Philippe’a, roczny kalendarz 5396 również czerpie z tej kombinacji. Jednak pojedynczy wieczny kalendarz z oknami na godzinę 12 i wskazówki na godzinę 6 nie został ponownie uruchomiony we współczesnym Patek Philippe. 5320 jest kompletną reprodukcją „dawno zaginionego” wiecznego kalendarza w historii Patka Philippe’a i dodano wyświetlanie dnia i nocy oraz spokojne wyświetlanie (najstarszy wieczny kalendarz Patek Philippe nie ma płaskiego wyświetlacza).

Nowy trzypinowy wieczny kalendarz Patek Philippe 5320
   Kiedy zobaczyłem 5320, jednocześnie byłem zdumiony (ponieważ byłem zaskoczony, ponieważ odtworzono model historyczny), również głęboko czułem, że istotą Patek Philippe i Rolex jest to, że wygląd jest „kontynuowany”, a „innowacja” „. Różnica między Patek Philippe i Rolex polega na tym, że problemem Patek Philippe jest to, jak długo ustawiać się w kolejce, podczas gdy problemem Rolex jest to, ile ceny należy dodać. Gdy inne marki zegarków podkreślają, jak dobre są ich nowe zegarki i jakie są tanie. Patek Philippe i Rolex rozmawiali o czekaniu, braku towaru i podwyżkach cen. Prawdziwego króla nigdy nie jest łatwo uzyskać, musimy zapłacić za niego cenę, a nawet czas. Wtedy będziemy wiedzieć, jak pielęgnować.