L.U.C Zegarki Quattro Pokazują Delikatność I Elegancję

Chopard L.U.C Quattro z bardzo długą rezerwą mocy nadal elegancko się przekształca. Zegarek jest wyposażony w nową, pionową, satynową zieloną tarczę i białą złotą kopertę, która wyróżnia się charakterystycznym odcieniem. Chopard nie stosuje butelkowej zieleni i oliwkowej zieleni, które są popularne w branży zegarków, ale wybiera wyjątkową zieleń o szarawym odcieniu, która jest bezpośrednio inspirowana eleganckim smakiem eleganckiego i eklektycznego brytyjskiego klubu dżentelmenów. Ta limitowana edycja 50 zegarków dedykowana jest panom, którzy rozumieją cuda zegarków i doceniają wyjątkową jakość zegarków L.U.C.

Chopard L.U.C Quattro

Zegarek Quattro firmy L.U.C to klasyczne arcydzieło serii L.U.C, a także flagowy zegarek firmy Chopard Manufacturing, wykorzystujący wysokiej jakości 9-dniowy mechanizm rezerwowy, wykazujący wyjątkową elegancję. Oprócz wyjątkowych funkcji horologicznych, nowy zegarek L.U.C Quattro jest przyjemny i wyjątkowy, i został specjalnie stworzony dla współczesnych dżentelmenów. Przeprojektowana tarcza ujawnia poczucie nowoczesności, a dzięki unikalnym kolorom zegarek jest jeszcze bardziej uhonorowany certyfikatem Poinçon de Genève, który jest pięknym i praktycznym zegarkiem precyzyjnym.

Prosty i elegancki

Chopard L.U.C Quattro

Wprowadzony na rynek w 2018 roku zegarek L.U.C Quattro odniósł sukces dzięki całkowicie nowemu designowi. Nowy model jest wykonany z platyny, elegancki i cienki i kontynuuje styl poprzedniej pracy. Wyposażony jest w nową, prostą i stylową tarczę. Szarozielona tarcza pokryta jest srebrną pionową satyną, niebieskimi wskazówkami godzin i godzin, rodowanymi indeksami i cyframi arabskimi oraz kopertą z różowego złota. Zegarki L.U.C Quattro są ograniczone do 50 sztuk, wszystkie ze stylowymi i eleganckimi dwustronnymi paskami z matowej skóry aligatora w kolorze brązowym.

 Chopard L.U.C Quattro

Koperta L.U.C Quattro ma średnicę 43 mm i jest wykonana z białego złota 18K. Ramka jest satynowana, ramka jest polerowana, a obudowa jest grawerowana ręcznie. Jego drobiazgowe rzeźbienie uzyskało ścisły certyfikat znaku genewskiego. Sub-pokrętło o godzinie 6 jest wyposażone w małą wskazówkę sekundową i funkcję wyświetlania daty wskazywaną przez wskazówki. Przy godzinie 12 rezerwa mocy pokazuje skalę od 0 do 9, pokazując kultowy 180-stopniowy kształt wentylatora zegarka L.U.C Quattro. Koło skali minutowej jest wyposażone w duże cyfry arabskie „3” i „9” na godzinie 3 i 9, w połączeniu z rodowanymi markerami godzin. Kształt znaczników godzin odpowiada unikalnym dłoniom w kształcie strzałki Crown Prince L.U.C. i jest pokryty fluorescencyjną powłoką Super LumiNova.

Niezwykłe arcydzieło mechaniczne

 Chopard L.U.C Quattro widok z tyłu

Ruch 98,01-L

Zegarek L.U.C Quattro jest wyposażony w oryginalny mechanizm 98.01-L firmy Chopard Manufacture, który wykorzystuje unikalną opatentowaną technologię Quattro. Dwie pary ustawionych w stos beczek mają tylko 3,7 milimetra grubości i pomimo niewielkich rozmiarów zapewniają rezerwę mocy do 216 godzin dla tego certyfikowanego precyzyjnego zegarka. Zegarek L.U.C Quattro ma zatem smukły i elegancki styl.