Marka Montblanc Otwiera Największy Na Świecie Sklep Z Koncepcjami

Międzynarodowi goście ze świata filmu, muzyki i sztuki z całego świata zgromadzili się w Pekinie, aby wziąć udział w epickim wydarzeniu prowadzonym przez Montblanc, Montblanc, największy na świecie sklep koncepcyjny w czteropiętrowej marce w sercu Sanlitun Wyjątkowe globalne wydarzenie.
Ten sklep koncepcyjny w Pekinie w Sanlitun to nie tylko Chiny, ale także największy flagowy sklep marki Montblanc na świecie. Czteropiętrowa luksusowa przestrzeń to połączenie najnowocześniejszej, najnowocześniejszej technologii interaktywnej i kreatywnego designu, pokazujące skrupulatne wykonanie i niezwykły smak pełnej gamy produktów Montblanc, zapewniające chińskim konsumentom odświeżające zakupy w butikach.

Międzynarodowe gwiazdy Nicolas Cage, Naomi Watts, Naomi Watts, Jessica Alba, Jessica Alba i Amber Heard

W swoim flagowym sklepie w Chinach Montblanc wydała kolekcję wysokiej jakości biżuterii damskiej Collection Princesse Grace de Monaco, wychwalając ponadczasową elegancję księżniczki Grace i legendarne życie.
Montblanc zintegrował filozofię doskonałości księżniczki z projektem, oddając hołd księżniczce Grace z najwyższym kunsztem. Kolekcja Grace Princess Montblanc Monaco, w tym wysokiej klasy zegarki, biżuterię i przybory do pisania. Nowa interpretacja legendarnej elegancji i żywe przywrócenie tajemniczego bogactwa Księstwa Monako w centrum Sanlitun w Montblanc W cudowną noc w Pekinie na czerwonym dywanie przed nowym sklepem koncepcyjnym pojawiło się wiele najlepszych międzynarodowych gwiazd i spędził niezwykły czas z Montblanc. Noc

Źródło: Digital News Agency