Montblanc’s Golden Nights Świadkiem Pierwszego Domowego Zegarka

Pekin, Chiny-Montblanc przedstawia artystyczną ucztę z przeglądem historycznym i awangardową kreatywnością na Stadionie Narodowym w Chinach, aby uczcić pierwszy samodzielnie wykonany ruch Montblanc, chronograf Monopusher Star Nicolas Rieussec, jednoprzyciskowy chronograf współosiowy Asia Pacific Uruchomiony. „Podróż przez czas” Lata Montblanc 鎏 Magiczna podróż w czasie i przestrzeni Złotej Nocy, dramat rocka i tańca opracowany dla marki przez międzynarodowy zespół produkcyjny, z niesamowitym pismem przenikającym starożytne i nowoczesne, romantyczne fantazje i miliardy dolarów Opowiada historię Montblanc i czasu. Zaprosiliśmy ponad 30 międzynarodowych i krajowych gwiazd sztuk scenicznych do spędzenia tej fantastycznej nocy z Montblanc.

Fantazja czasu i przestrzeni Montblanc
    Tej nocy wiele gwiazd z Chin kontynentalnych, Hongkongu, Tajwanu i Korei Południowej postawiło stopę na wspaniałym czerwonym dywanie na Stadionie Narodowym Chin. Te olśniewające nazwiska to: gwiazda Hongkongu Liang Chaowei i gwiazda świata kontynentalnego Zhou Xun, Li Bingbing, Li Xiaolu; słynni artyści z Hong Kongu i Tajwanu Gu Juji, Zhou Huimin , Hou Peizen, Zhang Ting; znani artyści z kontynentu Liu Yifei, Zhang Jingchu, Miss World Zhang Zilin, słynny reżyser Lu Chuan, sławny gospodarz Yang Lan oraz Chen Kaige, Chen Hong i jego żona. Wraz z pojawieniem się południowokoreańskiej supergwiazdy Rain i popularnej aktorki Li Baoying, atmosfera sceny została doprowadzona do punktu kulminacyjnego. Goście powoli wkroczyli w kapryśny świat przekształcony przez Stadion Narodowy i rozpoczęli bezprecedensową podróż w czasie i przestrzeni.

    W pałacu pełnym stylu renesansowego reinkarnacja czasu i przestrzeni jest wyobrażana bez granic. Pojawia się wiele legendarnych postaci, wynalazków i aluzji w historii zegarków. Goście mogą uchwycić słońce przed zegarem słonecznym w starożytnym Egipcie lub spojrzeć na pole piasku z źrebakiem miłosnym Aleksandra Wielkiego. Gdy widzą obok siebie dzwon wodny Song Su Song i wyobraźnię Da Vinci, goście Montblanc poruszyła subtelna kreatywność pytania o czas. Jest też „gadający dzwonek” z mistrzowskim uśmiechem, w zaskakująco interaktywny sposób z obecnymi wówczas gośćmi. Majestatyczna muzyka późnego renesansu rozbrzmiewała w sali, kontrastując z pięknymi freskami w stylu Michała Anioła; przebrani w różne legendarne postacie, tworząc cudowną koncepcję artystyczną, goście wydawali się być wolni w różnych historycznych przestrzeniach Transfer W tym wspaniałym pałacu czasoprzestrzennym każdy szczegół przedstawia efekt artystyczny wstrząsający światem.

    Po wyjściu ze Świątyni Czasu i Przestrzeni, przez tajemniczą promenadę, goście weszli do bardziej okazałej i mechanicznej przestrzeni imprezowej. Na głównej scenie prezydent Montblanc Berluz ogłosił, że pierwszy samodzielnie wykonany ruch Montblanc, chronograf Monopusher Star Nicolas Rieussec, został oficjalnie uruchomiony w regionie Azji i Pacyfiku. Gwiazdy przybyły na scenę i świętowały ważne wydarzenia w historii zegarmistrzostwa Montblanc z panem Bellucci, panem Zhanem Zhaoanem, dyrektorem generalnym i prezydentem Montblanc Asia Pacific.

    Wspaniała rockowa piosenka i dramat taneczny – „Soulmaker”, stworzony specjalnie dla upamiętnienia pierwszego samodzielnie wykonanego ruchu Montblanc, Star Nicolas Rieussec Monopusher Chronograph, z jednym współosiowym chronografem, zepchnął całą uroczystość do wrzenia . „Soulmaker” to rockowo-taneczny dramat opracowany dla międzynarodowej marki przez zespół produkcyjny. Opowiada historię Montblanc i czasu z niesamowitym pismem, które przechodzi przez starożytne i nowoczesne, romantyczne fantazje i kosztuje setki milionów dolarów. Zespół wykonawczy nie tylko poczuł legendarny zespół rockowy Pink Floyd i Rolling Stones, ale także zainspirował się nieśmiertelnym arcydziełem „The Ring Cycle” europejskiego mistrza romantycznego Wagnera, czerpiąc ze wspaniałego tła operowego Fritza Langsa i Fritza Langsa Wspaniały impet powstały w niemym filmie z 1927 r. „Metropolis” i ciepła atmosfera muzyki rockowej, odważnie połączone, tworząc nową formę ekspresji scenicznej, która łączy współczesny rock i operę klasyczną: „Soulmaker”.

    Cały dramat pieśni i tańca oparty jest na duchowym symbolu Montblanc – Bai Langfeng, warsztacie Nicolasa Rieussesa u podnóża góry – opowiada poruszającą historię wędrówki bohatera po górach i rzekach, przeżywania trudów i wreszcie spełnienia jego marzenia. Dwanaście gigantycznych ekranów, znane europejskie zespoły rockowe, setki aktorów i śpiewaków w kraju i za granicą, dobrze wykonane przedstawienia sceniczne w połączeniu z dźwiękiem, światłem, muzyką i kostiumami nieba, przedstawiają wspaniałą epicką epokę. Sprytne zakończenie tej historii odzwierciedla reputację i godność Montblanc jako stuletniej europejskiej marki butikowej i wzorowego zegarmistrzostwa.

Zegarki Montblanc oddają hołd ojcu pomiaru czasu
Star Nicolas Rieussec Monopusher Chronograph

Nicolas Rieussec Monopusher Chronograph Platinum Edition

    Główny bohater przez całą noc Gwiazdy Nicolas Rieussec Monopusher Chronograf jednoprzyciskowy chronograf z jednym przyciskiem, z pierwszym oryginalnym mechanizmem chronografu domowej roboty Montblanc MB R100, wszystkie części zostały opracowane przez oryginalną fabrykę i starannie wykonane ręcznie przez zegarmistrza Mozaika; rozglądając się po stole, oryginalny domowy ruch chronografu jest rzadki, a Montblanc wyróżnia się. Aby upamiętnić premierę pierwszego samodzielnie wykonanego ruchu, Montblanc zaprojektował historyczny jednoprzyciskowy chronograf z jednoprzyciskowym chronografem Monblusher Star Montblanc Star dla znanego zegarmistrza Nicolasa Rieske, który wynalazł technologię pomiaru czasu. Nicolas Rieussec). Nicolas Rieussec jest znany jako ojciec chronografu, wynalazł mechanizm chronografu w 1821 r. W tym czasie zamontował dwie tarcze chronografu na powierzchni mechanizmu zegarowego, a na powierzchni tarczy znajdowała się stała skala. Po naciśnięciu przycisku timera kropla atramentu zostanie wyciśnięta z ręki wagi, aby zmierzyć określony czas. Ten przełomowy wynalazek formalnie ustanowił także słowo Chronograph w języku angielskim (Chronograph składa się ze starożytnego greckiego chronosu (czas) i grafenu (pisanie)). Jednoczęściowy chronograf Monopusher Monograf z chronografem Monblusher Star Montblanc, oparty na tradycyjnej szwajcarskiej technologii zegarmistrzowskiej, czerpie inspirację z koncepcji podwójnego tarczy chronografu z roku; to arcydzieło zegarka o ograniczonej produkcji jest wyposażone w podwójne sprężyny i rezerwę mocy przez 72 godziny. Z tyłu szafirowego kryształu możesz podziwiać idealny ruch. To arcydzieło to nie tylko świadectwo i upamiętnienie historii chronografów, ale także wielki kamień milowy doskonałej technologii zegarmistrzowskiej Montblanc.

Nicolas Rieussec Monopusher Chronograph Edition ze stali nierdzewnej

    „Podróż przez czas” Lata i złote noce Montblanc kontynuowały nie tylko wspaniały moment wydarzenia marki Montblanc, ale także artystyczną ucztę łączącą przegląd historyczny i awangardową kreatywność. Poprzez głęboką perspektywę historii zegarków Montblanc przeszedł przez kulturę Montblanc A wyjątkowa wartość marki, jaką jest sztuka i esencja, świadczy o tym, że Montblanc zmienia nową stronę szwajcarskiego zegarmistrzostwa.