Najlepszy Przyjaciel Blancpain Marki Blancpain Został Zatrudniony Przez State Oceanic Administration I Zdobył Tytuł „ambasadora Wizerunku Marine Public Welfare Image”

Podczas ceremonii otwarcia Światowego Dnia Oceanu 2015 i Narodowego Dnia Propagandy Oceanu, które odbyły się w Sanya 8 czerwca, Li Jian, najlepszy przyjaciel Blancpain marki Blancpain, został oficjalnie zatrudniony przez State Oceanic Administration i otrzymał tytuł „Marine Public Interest Image Ambassador”.

Li Jian, najlepszy przyjaciel Blancpaina, został formalnie zatrudniony przez Państwową Administrację Oceaniczną podczas ceremonii otwarcia Światowego Dnia Oceanu 2015 i Narodowego Dnia Propagandy Oceanu w Sanya 8 czerwca.
Li Jian przemówił podczas ceremonii otwarcia: „Stanie się ambasadorem morskiego dobrobytu publicznego jest zarówno chwałą, jak i obowiązkiem. Wykorzystam muzykę i śpiew, aby przekazać więcej uczuć dla oceanu i pozwolić większej liczbie ludzi dołączyć do grona ochrony oceanu. „

   Śledzenie związku Li Jiana z morskim przedsięwzięciem pomocy społecznej jest jego pierwszym spotkaniem z Blancpain, w 2014 roku wystąpił gościnnie i zorganizował kolację tematyczną „Deep Sea Dragon Dragon Thousands of Legends” w Sanya i Blancpain 2014. • Śpiew w ciemnoniebieskim kolorze podczas ceremonii wręczenia nagród Haas Fifty Fathoms. Ze względu na ich konsekwentne wartości i tożsamość przyjaźń Blancpain i Li Jian pogłębia się. Blancpain, który zawsze wspierał eksplorację morza i badania naukowe, następnie wprowadził Li Jian do globalnego projektu dobrobytu morskiego „Hearts in the Ocean”, który pozwolił mu być świadkiem szczerości, kompleksowości i trwałości inwestycji w dobro publiczne, które również zainspirowały wiedzę Li Jian „ Następnie miłość, miłość i szacunek „duch dobrobytu publicznego.

Li Jian śpiewa „Hometown Mountains and Rivers” podczas ceremonii otwarcia

   Zdrowy wizerunek Li Jiana, osiągnięcia artystyczne, głęboka uprawa oraz entuzjazm i poczucie odpowiedzialności za ochronę oceanu zyskały wysokie uznanie ze strony Państwowej Administracji Oceanicznej. Wpływ, przekazanie społeczeństwu świadomości ochrony środowiska morskiego oraz promowanie zdrowego rozwoju środowiska morskiego Chin i ich przyczyn morskich.