Omega Constellation Watch Series Wprowadzenie

Nowa seria zegarków gwiazdozbiorów Omegi znów wprowadza do nas elegancję. Istnieje więcej opcji na tarcze i diamenty, które pokazują nie tylko styl, ale także elegancję.

Zegarek OMEGA Constellation
W 1982 roku Omega wypuściła zupełnie nowy zegarek, pokazujący awangardową i ponadczasową koncepcję projektową, to zegarek Constellation Manhattan. Omega wprowadziła teraz nową serię zegarków konstelacji, kontynuując klasykę. Nowa seria Constellation 2009 dziedziczy bogatą „rodzinną charakterystykę” wcześniejszych modeli i przeprojektowuje całą serię.

Zegarek OMEGA Constellation
Skala wydania nowej serii konstelacji jest niespotykana. Funkcjonalność i design zostały dodatkowo ulepszone, a tarcze i diamenty oferują więcej opcji. Każdy może znaleźć co najmniej jeden nowy zegarek Constellation, który mu odpowiada.

Zegarek OMEGA Constellation
Podobnie jak w przypadku wszystkich zegarków konstelacji, nowe zegarki konstelacji są zarówno stylowe, jak i eleganckie. Nowo zaprojektowana seria gwiazdozbiorów jest dostępna w pięciu rozmiarach: średnica 24 mm, 27 mm, 31 mm, 35 mm i 38 mm.

Zegarek OMEGA Constellation
Zegarek z serii Constellation 2009 ma wiele nowych funkcji. Przyciągające wzrok i przyciągające wzrok tarcze są dostępne w kolorze srebrnym, szampańskim, białej masy perłowej, czarnym lub brązowym.

Zegarek OMEGA Constellation
Tarcza ozdobiona jest wzorem promieni promieniujących z pozycji godła gwiazdy Trójkątne, łukowate dłonie są pokryte rodem lub 18-karatowym czerwonym złotem lub złotem pokryte powłoką świetlną. Wszystkie zegarki z nowej serii Constellation 2009 są wodoodporne do 100 metrów.

Zegarek OMEGA Constellation
全新 Nowa bransoletka „Mono Rang” z klamrą motylkową została przeprojektowana, aby jeszcze bardziej poprawić komfort noszenia. Logo gwiazdy gwiazdozbioru znajduje się na tarczy o godzinie 6, a słynny projekt „Pazur” został ulepszony i ulepszony.