Parmigiani Wprowadza Na Rynek Specjalny Zegarek Tonda Métro Mjf 2015

W dniach 4–18 lipca 2015 r. W Montreux, małym miasteczku nad brzegiem Jeziora Genewskiego w Szwajcarii, odbył się 49. festiwal jazzowy w Montreux. Każdego roku Parmigiani projektuje i tworzy specjalne limitowane edycje zegarków dla mężczyzn i kobiet w oparciu o nastrój festiwalowych plakatów, umożliwiając czasomierzom przekazanie nastroju i uczuć artysty, co jest już tradycją.
   Tegoroczny pomysł na plakat pochodzi od szwajcarskiej artystki pop Sylvie Fleury. Farba kosmetyczna na plakacie namiętnie zderzyła się z betonem, a Sylvie Fleury zinterpretowała ducha wybuchowego i radosnego festiwalu muzycznego w garażowo-punkowy sposób.
   Na tej podstawie Parmigiani zaprojektował męski zegarek o charakterystycznym miejskim stylu. Środek matowej tarczy w kolorze asfaltowo-szarym ozdobiony jest lekko błyszczącym wzorem tonalnym, a rodowana tarcza chronografu w kształcie ślimaka jest w połowie zakryta, co zapewnia jej życie i zmianę. Znaczniki godzin i cyfry na panelu ozdobione są kolorem czarnym i żółtym, niczym uliczni artyści rozpylający inspirujące graffiti na ścianie.
   Specjalny damski zegarek odtwarza radosnego ducha, który artysta nadał plakatowi, w jasnych i jasnych cukierkowych kolorach, bogatych fakturach i żywym uroku. Dekoracyjny wzór piaskowanej tarczy z masy perłowej jest ukryty lub pojawia się, a wraz ze zmianą warunków oświetlenia połysk powierzchni tarczy zmienia się w tysiące. Czarne i różowe cyfry oznaczające godzinę obrysowują okrąg godziny, podczas gdy mała skala sekund jest usiana czarną czcionką. Korona jest ozdobiona różowym kamieniem szlachetnym, który jest krystalicznie czysty i przepyszny. Zegarek jest wyposażony w gładki biały pasek ze skóry cielęcej.