Pływający Tourbillon Chanel „première”

Pierwsza seria zegarków Chanel „Première”, 25. rocznica nadejścia Chanel, wprowadzi na rynek pierwsze mechaniczne zegarki o wysokiej złożoności. Po raz pierwszy Chanel zastosował pływający ruch tourbillon po J12 Tourbillon w 2005 roku. Ośmiokątna tarcza zegarka „Première” jest inspirowana konturami Place Vendôme w Paryżu i przypomina kształt zakrętki butelki perfum Chanel nr 5. Ten kolekcjonerski pływający zegarek „Première” tourbillon ma nie tylko piękno czystego i racjonalnego kunsztu, ale także jest miękki, tajemniczy i poetycki.
Ten niezwykły tourbillon jest wynikiem bliskiej współpracy Chanel z projektantami, inżynierami i zegarmistrzami z Renaud & Papi (APRP SA), zaawansowanego działu badań i rozwoju Audemars Piguet, i został opracowany wspólnie przez obie firmy. Pierwszy pływający tourbillon.
Floating Ten pływający tourbillon wyryty jest w ulubiony wzór kamelii pani Chanel, cicho przechodząc w centrum zegarka „Première”, od niskiego do prawie tajemniczego. Błyszczące płatki i diamenty pavé uzupełniają się nawzajem, tworząc delikatną i wykwintną kamelię.
Pływający tourbillon obraca się raz na minutę, a płatki pokazują przepływ każdej sekundy.
„Ten ruch„ Camellia Float Tourbillon ”jest zamontowany na prostokątnej dolnej płycie dostosowanej do obudowy, z rezerwą mocy 40 godzin. Wszystkie szczegółowe dekoracje oraz fazowane, prostowane i zaokrąglone elementy dekoracyjne są starannie ręcznie wykończone zgodnie z najwyższymi wymaganiami szwajcarskiej tradycji zegarmistrzowskiej.
Wskazówki godzin i minut są zamontowane nad czarną, precyzyjną, ceramiczną tarczą.
Ten pływający zegarek „Première” tourbillon ma wymiary 28,5 x 37 mm, zachowując idealną proporcję klasycznego zegarka „Première” 19 x 26 mm. Obudowa, ramka i korona są ozdobione diamentami o szlifie bagietki, okrągłymi diamentami lub kamieniami szlachetnymi. Pływający zegarek tourbillon „Première” jest ograniczony do 20 sztuk, z których każdy ma indywidualny numer. Zegarek wykonany jest z 18-karatowego białego złota i ozdobiony 101 diamentami o szlifie bagietkowym (łącznie 5,2 karata) i 127 okrągłymi diamentami o szlifie brylantowym (łącznie 2 karaty).
Każdy zegarek zajmuje w sumie 23 godziny na ustawienie biżuterii, a czas montażu to ponad 100 godzin. Pływający zegarek tourbillon „Première” od unikalnego mechanizmu, kształtów po mozaikę Seiko, każdy krok z najbardziej precyzyjnym i rygorystycznym podejściem i profesjonalizmem, aby stworzyć doskonały klasyk. Informacje techniczne
Pływający zegarek tourbillon „PREMIERE” Tradycyjna rama tourbillon zawiera zawieszone zegary, sprężyny śrubowe i elementy regulacji zegarka wychwytowego. Skręć między górnymi mostami. Obrót ten stale zmienia położenie elementu regulacyjnego, równoważąc w ten sposób wpływ grawitacji ziemi w kierunku pionowym na ruch ruchu.
Struktura pływającego tourbillon jest bardziej skomplikowana, eliminuje górny most, powodując, że rama obraca się jak pod ciężarem, a także sprawia, że ​​ruch jest piękniejszy. Chociaż nie ma górnego mostu, odporność na uderzenia pływającego tourbillon nie jest gorsza od tradycyjnego tourbillon. Dlatego konstrukcja ramy jest arcydziełem trójwymiarowej trójwymiarowej mikro-maszyny złożonej z delikatnych części.
Pływający zegarek tourbillon „Première”, 18-karatowe białe złoto, zestaw z 228 okrągłymi diamentami o masie 7,7 karata, ten kolekcjonerski zegarek, ograniczony do 20 sztuk na całym świecie.
Zestaw 18-karatowego białego złota z 38 diamentami o szlifie bagietkowym (łącznie 2,4 karata) i 52 okrągłymi diamentami o szlifie brylantowym (w sumie 1,5 karata).
Koperta z białego złota 18K (28,5 x 37 mm) z 47 diamentami o szlifie bagietki (łącznie 3 karaty).
Przezroczyste szkło szafirowe z bezbarwną powłoką antyrefleksyjną.
抛光 Polerowana czarna, precyzyjna ceramiczna tarcza precyzyjna.
Hands Ręce z 18-karatowego białego złota z 15 diamentami o szlifie brylantowym.
陀 Tourbillon z koralikami w kształcie koralików z 19 okrągłymi diamentami o szlifie brylantowym.
Korona z 18-karatowego białego złota z 16 diamentami o szlifie bagietkowym i 11 okrągłymi diamentami o szlifie brylantowym.
Koperta z białego złota 18K.
Czarny pasek ze skóry aligatora lub jedwabny satynowy pasek.
Podwójnie składane zapięcie z 18-karatowego białego złota z 30 okrągłymi diamentami o szlifie brylantowym.
Wodoodporny do 30 metrów.
„Camellia floating tourbillon”
Ruch został stworzony dla Chanel przez szwajcarską Renaud et Papi (część APRP SA).
Mechaniczny ruch uzwojenia ręcznego.
Rezerwa chodu: 40 godzin.
数量 Liczba części: 225.
Części są ręcznie fazowane, prostowane i zaokrąglane.
Liczba klejnotów: 18.
Pływający Tourbillon: 73 elementy – Masa ramy: 0,432 g.
Częstotliwość: 26 100 razy / godzinę (3 Hz).
Urządzenie startowe: pojedyncza lufa.
Moment sprężynowy: 720 gramów. Milimetr (g.mm).
的 Prostokątna wersja podstawy, „dostosowana” do obudowy.
Podstawowy system odporny na wstrząsy kół.
Regulowana waga antygrawitacyjna.