Ponownie Widząc Ślepy Sen, Bucherer Ogląda Historię Paryża „qin”

Qin Lan spacerował nad brzegiem Sekwany, poświęcając swój wyjątkowy „Betti romantic”. Osoba kompetentna, którą Qiong Yao bardzo chwalił jako „łzę w niej, gwiazdę na niebie”, przekształciła się z czystej i prostej dziewczyny w dojrzałą i czarującą kobietę. Dzięki eleganckiemu połączeniu jej elegancki wizerunek pasuje do esencji zupełnie nowego damskiego zegarka z białej kości od marki zegarków Bucherer.

 Zegarek damski Bettich Pathos

 Nowy damski zegarek Bucherer od Betty’s jest przeznaczony dla kobiet w nowoczesnych metropoliach. Słowo Betty oznacza honor i pasję, pewność siebie i elegancję. 18-karatowe różowe pudełko z przeplotem w kolorze różowym kwitnie szlachetnie i pachnąco; obudowa wygląda jak korona, odsłaniając eleganckie piękno; polerowane różowe złoto i dwukolorowe paski ze stali nierdzewnej kontynuują przyjemny połysk kontrast tekstury; elegancka i elegancka tarcza ozdobiona jest prostymi wspaniałymi dekoracyjnymi detalami Różowa złota skala i cyfry rzymskie są lekko zalane; korona jest również ozdobiona wzorem tkackim, który jest drobiazgowy i delikatny. Zegarek Bettich ucieleśnia wyjątkowe umiejętności rzemieślników jubilerskich i wygodniej jest go nosić na jadeitowym nadgarstku.

 Zachowaj tradycję, pionier i innowację

 Przez ponad 125 lat założyciel Carl F. Bucherer i jego żona założyli pierwszy sklep zegarków i biżuterii Bucherer nad rzeką Lucerna w Szwajcarii. Dzięki wyjątkowej technologii zegarmistrzowskiej oraz innowacyjnym i przyszłościowym pomysłom Bucherer stworzył zegarek za zegarkiem, od praktycznych zegarków po złożone funkcje aż do najlepszych zegarków z zestawem biżuterii.