Tudor Classic Biwan Zegarki Interpretacja Nowej Definicji Mody Retro

Tudor zaprezentował nowe zegarki Bayan 32, 36 i 41 ze stali w kolorze złotym (BlackBay32 / 36 / 41S i G) podczas tegorocznych targów w Bazylei. Kontynuując projektowanie klasycznych elementów Tudor, marka wlała w nią nową krew. Teraz cieszmy się razem jednym ze złotych i stalowych zegarków Biwan. (Obejrzyj model: M79543-0001)

Retro nowy trend myśli

 

  Nowe modele ze stali złotej Biwan 32, 36 i 41 zaprezentowane przez Tudor tym razem nadal pokazują tradycyjne cechy estetyczne serii Biwan. Klasyczna i solidna jakość zegarków nurkowych Tudor jest skondensowana w tym kwadratowym zegarku, prezentując Tak niezawodny jak zawsze.

Matowa i matowa stalowa obudowa

Złota ramka

  Koperta zegarka jest wykonana z polerowanej i matowej stali, aby zapewnić solidność i niezawodność, a mieszane materiały stanowią subtelny wizualny kontrast do zegarka, pokazując wizualny efekt wytrzymałości i ciepła. Tępy metaliczny połysk z ramką wykonaną z matowego złota pokazuje retro fakturę złotych lat. Zegarek jest dostępny w rozmiarach 32, 36 i 41 mm, aby zaspokoić potrzeby różnych osób.

  „Duża korona” z boku kontynuuje typowe cechy zegarka nurkowego Tudor pierwszej generacji, zapewniając użytkownikowi łatwą obsługę i dokładny pomiar czasu. Korona wykonana jest ze złota, korpus ozdobiony jest antypoślizgową fakturą, a górna część ozdobiona wytłoczonym logo Tudor Rose.

  Nowy model Biwan prezentuje w sumie dwa projekty tarcz: czarną lakierowaną tarczę i matową tarczę szampana, a czarna lakierowana tarcza na zdjęciu pokazuje wyjątkowy styl zegarka. Cicha czarna tarcza stanowi kwintesencję produkcji zegarków nurkowych Tudor z lat 50. Przyjmuje wskaźniki kątowe znane przez większość kolekcjonerów, zwane „płatkiem śniegu”. Znaczniki dłoni i godzin są pokryte powłoką świetlną, aby zapewnić nadgarstek Kiedy zegarek można odczytać wyraźnie w stanie przyciemnienia.

  Model jest wyposażony w automatyczny mechanizm mechaniczny 2824, który może zapewnić około 38 godzin rezerwy mocy.

  Zegarek jest wyposażony w nową pięciorzędową bransoletę ze stali złotej, specjalnie zaprojektowaną przez Tudora dla tej serii. Nowy pięciorzędowy zegarek ze stali złotej jest delikatny i sprytny. Zewnętrzne ogniwa wykonane są z matowej stali, a środkowe ogniwa z polerowanej stali. Wykonany jest z matowego złota między dwoma rzędami ogniw łańcucha. Te trzy materiały są mieszane i mieszane, tworząc nowy urok wizualny, wygodny w noszeniu i piękny w stylu, odpowiedni do noszenia na różne okazje.

  Podsumowanie: Zegarki z serii Tudor Biwan sprytnie łączą tradycyjną klasykę ze współczesnymi technikami, pokazując znakomite kunszt zegarmistrzowski i idealną estetykę zegarmistrzowską marki Tudor. Ci, którzy lubią to, mogą wypróbować je w sklepie. Dostępne są różne rozmiary. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Gu Yu)
Ranczo
Ranczo
Ranczo