Ulubiony Podróżujący W Interesach Plavich Chronograf Z Trzema Strefami Czasowymi Prawdziwy Zastrzyk

[Raport specjalny Watch House Basel] Rozpoczęły się targi zegarków w Bazylei. Watch House po raz pierwszy dostarczy Ci najnowsze informacje o markach i zdjęcia z miejsca wystawy. Najpierw prezentowane są piękne zdjęcia marki w wysokiej rozdzielczości, które razem pozwalają poczuć atmosferę sceny.
   Plavi TravelTec FourX trzy-strefowy chronograf strefowy z limitowaną edycją, posiada nie tylko funkcję wyświetlania stref czasowych w trzech strefach, ale także przyciąga cenny kraj: luksusowe 18-karatowe różowe złoto, złożoną produkcję i ceramiczną ramkę o bardzo wysokiej twardości, a także tytan A tekstura gumy jest porównywana ze sobą, cztery materiały wycierają cudowne iskry, a nawet emanują szlachetnym i rzadkim stylem.

  Projekt tego nowego dzieła zrodził się z trójstrefowego chronografu stref czasowych Plavi TravelTec, który został wydany w 2006 roku. Przejrzysty trójstrefowy układ stref czasowych oraz zintegrowana konstrukcja ruchu i obudowy nigdy wcześniej nie były widoczne. To duże wyzwanie zarówno dla nauczycieli, jak i projektantów. Pojedynczy przycisk po stronie skrzynki jest ważną częścią dwukierunkowego ustawienia strefy czasowej. W małym oknie obok przycisku można zobaczyć części zaangażowane w proces konfiguracji.
   Konstrukcja i funkcja trzystrefowego chronografu stref czasowych Plavi TravelTec zostały zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze: niezależnie od tego, czy właściciel zegarka przesuwa się na wschód lub zachód do różnych stref czasowych, można go wcześniej ustawić za pomocą 10-godzinnego wielofunkcyjnego pojedynczego przycisku i każdego Naciśnij ten przycisk jeden raz, kółko wyświetlania strefy czasowej systemu 24-godzinnego przesunie się o godzinę do przodu lub do tyłu, z czerwonym wskaźnikiem, aby wyraźnie wskazać czas w innych strefach czasowych. W przeciwieństwie do innych zegarków na świecie chronograf Bucherer-Three jest szczególnie odpowiedni dla osób podróżujących często między różnymi strefami czasowymi lub pracowników administracyjnych, którzy muszą mieć bliski kontakt z partnerami w różnych strefach czasowych. Za każdym razem, gdy jesteś w innym miejscu, właściciel zegarka może w dowolnym momencie przesunąć wskazówkę godzinową w kształcie klina do przodu lub do tyłu, aby wyświetlić czas lokalny; gdy dzwonisz do partnera zagranicznego, możesz użyć opatentowanego systemu technologicznego i wskazówki 24-godzinnej, aby wskazać strefę czasową i dzień drugiej strony. / Noc.

   Plavi TravelTec Trzy-strefowy chronograf strefowy z czterema strefami czasowymi Limitowana edycja. Znakomity design zasługuje na staranne uznanie. Specjalnie perforowana tarcza Bucherer, aby zobaczyć złożoną strukturę i wykwintne wykonanie mechanizmu automatycznego. Lustro w oknie daty o 4:30 Wyposażone w funkcję szkła powiększającego rzeźbione cyfry daty na czerwonym tle można wyświetlać wyraźniej; schemat kolorów dostrzega również pomysłowość, kontrast między matową czernią a różowym złotem, a jaskrawoczerwone skale lub detale sprawiają, że przezroczysty wyświetlacz jest bardziej widoczny . Dzięki limitowanej edycji 125 sztuk pamiątkowej edycji chronografu stref czasowych Plavi TravelTec FourX, Bucherer przedstawił wizję, wytrwałość i kreatywność Carla F. Bucherera, założyciela marki. Hołd; rok, w którym powstał futerał, jest symbolem nowego rozdziału w podróży w czasie, przestrzeni i czasie na 125 lat!

Specyfikacje techniczne
Model: 00.10620.22.93.01
Mechanizm: ruch samozwijający CFB 1901.1, certyfikowany przez szwajcarskie oficjalne obserwatorium, 28,6 mm średnicy, 7,3 mm grubości, 39 kamieni, 42 godziny rezerwy mocy
Funkcje: chronograf, strefa czasowa, data, godzina, minuta, mała sekunda
Obudowa: 18-karatowe różowe złoto, ceramiczna ramka, szkieletowa tarcza, przykręcana korona, 18-karatowe różowe złoto i gumowe przyciski rozrządu, pojedynczy przycisk z czarnego tytanu, dwustronny szafirowy kryształ antyrefrakcyjny,

   Raporty z kolejnych targów Watch House w Bazylei będą stale aktualizowane w ramach Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków w Bazylei w 2013 roku.
Watch House 2013 Międzynarodowa wystawa zegarków w Bazylei Specjalna strona internetowa: